Młotowiertarka SDS+

Brand:MAKITAModel:HR2470 780W
Item location
Warszawa, Mazowieckie
Price for a dayPLN 50.00
Price for a weekPLN 245.00
discount 30%
Price for a monthPLN 852.50
discount 45%

Description

Młotowiertarka Makita HR2470 przeznaczona do prac profesjonalnych. Służy do wiercenia udarowego w betonie, cegle, marmurze, kamieniu. Sprawdzi się przy pracy w drewnie, metalu, ceramice lub tworzywach sztucznych. Pozwala także na podkuwanie. Młot wyposażony jest w bardzo mocny silnik –780W, dzięki czemu wydajność urządzenia jest imponująca. Silniki o dużej mocy oraz nowoczesny mechanizm udarowy pozwalają na osiągnięcie energii pojedynczego udaru na poziomie 2,4 J. W standardzie znajduje się ogranicznik głębokości wiercenia. Sprzęt posiada elektroniczną regulację, a także możliwość przełączania na bieg prawo - lub lewoskrętny. Zaletą młotowiertarki jest szybkomocujący uchwyt pozwalający na instalację dłuta pod różnymi kątami (40 o skala ustawień), co zmniejsza zmęczenie operatora i pozwala na pracę w różnych pozycjach. Za pomocą uchwytu wiertarskiego SDS-plus można szybko i sprawnie wymienić narzędzie robocze. Jego zmiana nie wymaga wówczas dodatkowych narzędzi. System elektronicznej kontroli prędkości zapewnia wysoką precyzję wiercenia i doskonałą jakość pracy.

user photo
Lender:MICHAŁ
5.0/5Ask a question

Other items from this category

Rent this item

From whenUntil when

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Item location
Warszawa, Mazowieckie
Rental costPLN 50.00