Nikon d800

Item location
Kraków, Małopolskie
Price for a dayPLN 65.00
Price for a weekPLN 318.50
discount 30%
Price for a monthPLN 1,108.25
discount 45%

Description

Nikon d800 do wypożyczenia.

Uważam, że jest to obecnie jeden z najbardziej niedocenianych aparatów. Jego matryca 36 MP daje możliwości po prostu niewiarygodne. Pliki są niczym z gumy i jeśli ktoś lubi kadrować, bądź nie czuje się zbyt pewnie w komponowaniu kadru, to ten aparat jest wręcz stworzony do cięcia zdjęć bez żadnej praktycznie utraty jakości. Osobiście dużo kadruję i często prostuję np. fasady budynków. Od czasu gdy kupiłem d800, sprzedałem obiektywy z shiftem, bo są one mniej przydatne, dużo bardziej problemowe i po prostu droższe. Na d800 robię również śluby, ale trzeba pamiętać, że AF nie jest tej klasy co w aparatach poziomu D3 i wzwyż, czy już w ogóle odstaje od bezlusterkowców Sony a7 III. No ale to są aparaty obecnie kilkukrotnie droższe.

Aparat wybitnie sprawdzi się w fotografii architektury, wnętrz, sesjach plenerowych, fotografii studyjnej. Dobrze sprawdzi się na koncertach (tam nie trzeba tak dobrego AF, jak się wydaje). Na reportażach również sprawdzi się nieźle z racji możliwości swobodnego kadrowania. Naprawdę polecam ten model, ergonomia dużo lepsza niż np. d750.

Odnośnie obiektywów, mam do niego całkiem spory zestaw: tokina 16-28, nikkor 35 2.0, nikkor 50 1.8, nikkor 85 1.8 G, sigma 150 2.8 macro HSM, tamron 70-300, i sporo manuali, również średniego formatu, freestajelrów.
Oprócz tego dyspnuję lampami reporterskimi z TTL - 2x YN 685, profesjonalnym statywem manfrotto z głowicą dobrą do architektury bądź studio.
Zapraszam, Marek.

user photo

Other items from this category

Rent this item

From whenUntil when

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Item location
Kraków, Małopolskie
Rental costPLN 65.00