Zarabiaj udostępniając swoje przedmioty

Nieograniczona ilość ogłoszeń za darmoKażdy z twoich przedmiotów może dla Ciebie zarabiać. Dajemy Ci nieograniczoną ilość ogłoszeń za darmo, więc możesz wystawić tyle przedmiotów ile chcesz, dzięki czemu szybko i wygodnie zdobędziesz nowe środki.
Gwarancja bezpieczeństwaZapewniamy bezpieczeństwo weryfikując każdego użytkownika poprzez SMS i przelew weryfikacyjny DotPay.
Wsparcie zawsze gdy go potrzebujeszjesteśmy do twojej dyspozycji i aktywnie wspieramy udostępniających. Chętnie odpowiemy na twoje pytania pod naszym adresem email i numerem telefonu
JAK TO DZIAŁA?
1. Wystaw przedmiotWystaw przedmiot, który chcesz wypożyczać innym.
2. Otrzymasz powiadomieniePowiadomimy Cię gdy ktoś zamówi i zapłaci za wypożyczenie twojego przedmiotu.
3. Ustal szczegółyPrzez telefon lub na czacie ustalasz szczegóły przekazania przedmiotu.
4. Wydaj i odbierzPrzekaż przedmiot osobie pożyczającej. Po okresie wypożyczenia otrzymasz go z powrotem.
5. Skomentuj transakcjęNa koniec wystawiasz komentarz do transakcji i oceniasz osobę pożyczającą od Ciebie przedmiot.

Bezpieczeństwo na Rent and Lend

Weryfikacja użytkowników

Niezweryfikowani użytkownicy mają zablokowaną możliwość zamawiania twoich przedmiotów. Każdy z użytkowników zakładając konto musi zweryfikować swój numeru telefonu oraz przejśc przez przelew weryfikacyjny DotPay. Udostępniając przedmiot możesz zażądać okazania oficjalnego dokumentu tożsamości.

Droższe przedmioty

Gdy udostępniasz przedmiot możesz również podpisać umowę najmu z osobą, która pożycza go od Ciebie. Wzór umowy znajdziesz tutaj.

System referencji

Rent and Lend to społeczność oparta na zaufaniu. Każda transakcja jest oceniana przez obie jej strony a ocena widoczna jest później w profilu użytkownika, dzięki czemu wypożyczanie odbywa się w atmosferze wzajemnego szacunku i odpowiedzialności.

Stwórz swoją ofertę