Słuchawki Shure SE846 + wzmacniacz Shure SHA900

Lokalizacja przedmiotu
Częstochowa, Śląskie
Cena za dzień120,00 zł
Cena za tydzień630,00 zł
zniżka 25%
Cena za miesiąc2232,00 zł
zniżka 40%

Opis przedmiotu

Wznieś się na zupełnie nowy poziom dźwięku! Posłuchaj jakiej jakości dźwięk tworzą największe gwiazdy sceny muzycznej! Ze słuchawkami Shure SE846 wartości 3700 zł oraz przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym Shure SHA900 wartości 4200 zł będziesz mógł doświadczyć oszałamiającej jakości dźwięku z głębokimi, prawdziwymi basami, które wgniotą Cię w fotel. :) Poczuj się jak na koncercie! Podłącz zestaw do komputera lub telefonu, odpal swoją ulubioną aplikację do muzyki i teleportuj się do innego wymiaru wrażeń słuchowych. To idealny zestaw nie tylko do słuchania muzyki w domu, ale np. w teren (słuchawki są douszne, wytłumiają dźwięk z zewnątrz o prawie 38 decybeli - słyszysz tylko muzykę!). Otrzymujesz nowy, czysty zestaw (pianki douszne nowe).

user photo
Użytkownik:Dariusz
5.0/5Zadaj pytanie

Inne z tej kategorii

Wypożycz przedmiot

Od kiedyDo kiedy

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Lokalizacja przedmiotu
Częstochowa, Śląskie
Koszt wypożyczenia120,00 zł